Herb Ostrołęki przywita na Warszawskiej

REKLAMA

Na rondzie imienia Mjr. Zygmunta Szendzielarza 'Łupaszki” przybył nowy element. To szklana tablica z herbem miasta. – informuje ostrołęcki ratusz.

REKLAMA

Wita ona wjeżdżających do Ostrołęki z kierunku Warszawy.  Herb Ostrołęki będzie podświetlany, a wokół zostanie zasadzona ozdobna zieleń. Dla wielu przejeżdżających drogą krajową nr 61 będzie to okazja do poznania jednego z symboli miasta Ostrołęki.

Fot.UM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT