BYŁY ZAWODNIK SPS VOLLEY OSTROŁĘKA ZAGRAŁ W FINALE PUCHARU SZKOCJI

REKLAMA

Ostatni pojedynek, dekoracje i oczekiwanie na kolejny sezon i kolejną szansę na złoto. Tak w skrócie wygląda zakończenie sezonu dla Edwarda Góreckiego, zawodnika Glasgow Mets.

Glasgow-Mets

REKLAMA

Foto.facebook.com/pages/Glasgow-Mets-VC

Edward Górecki, który w sezonie 2012-2013 reprezentował barwy SPS Volley Ostrołęka zagrał w Pucharze Szkocji. Pomimo dobrej gry Glasgow Mets z Edwardem Góreckim w składzie, musiała uznać wyższość Edinburgh Jets. Co ciekawsze, w szeregach Edinburgh Jets obecnie występuje pięciu Polaków, którzy tworzą skład wyjściowy drużyny.

Więcej przeczytasz na: www.volley.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT