Dzieci z przedszkola w WKU

REKLAMA

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostrołęce z okazji majowych świąt przygotowała spotkanie dla najmłodszych mieszkańców miasta. Mówi komendant podpułkownik Krzysztof Gemza.

REKLAMA

Na spotkanie zaproszono społeczność Przedszkola Miejskiego Nr 15.

Zarówno mali ostrołęczanie jak i przedstawiciele WKU spotkanie zapamiętają na długo. Jak zapowiada komendant, nie jest to ostatnia inicjatywa mundurowych kierowana do najmłodszych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT