Amnestia w Bibliotece -zwróć książki, nie będzie kar

REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce stwarza jedyną i niepowtarzalną okazję aby zwrócić zaległe książki i nie zapłacić kary za zwłokę.
Maj to tradycyjnie miesiąc wolny od opłat z tytułu przetrzymywania wypożyczonych książek ponad termin ustalony w bibliotecznych regulaminach. Mówi wicedyrektor Sabina Malinowska.

REKLAMA

“Amnestia” dotyczy książek i innych zbiorów wypożyczonych z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce i jej filii na terenie miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT