Bonusowy ArtCzwartek 1 września

REKLAMA

Artystyczne zakończenie wakacji zaplanował Klub Oczko Ostrołęckiego Centrum Kultury. Pożegnalny ArtCzwartek z udziałem ostrołęckiej młodzieży odbędzie się 1 września na Placu Gen. J. Bema. Rozpocznie go widowisko teatralne.

REKLAMA

Po prezentacji uczestnicy spotkania wysłuchają koncertu pt. 'Obywatel GC” w wykonaniu wokalistek Studia Piosenki Katarzyny Nurczyk i Olgi Mieszały.

Poinformowała Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko OCK.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT