EcA – wystawa fotografii w OCK

REKLAMA

Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne oraz Galeria Ostrołęka zapraszają 2 września do holu kina Jantar na wernisaż wystawy. Ekspozycja zawierać będzie fotografie wykonane podczas kwietniowego pleneru, który  odbył się na terenie ostrołęckiej elektrowni, a dokładnie, we wnętrzach nieczynnej elektrociepłowni. Plener zorganizowany został przez ENERGA Elektrownie Ostrołęka z okazji jubileuszu 60-lecia.

REKLAMA

Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT