,,Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” już wkrótce w Ostrołęce

REKLAMA

We wrześniu w województwie mazowieckim zostanie wprowadzona Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

REKLAMA

W nowym serwisie będzie można zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa oraz samemu zgłosić zaobserwowane zagrożenie. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa zostanie wdrożona również w ostrołęckiej komendzie.

Poinformował młodszy aspirant Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT