Bezwzględni wobec pijanych kierowców

REKLAMA

Powiększ

Kolejni pijani na drodze. Policja zdaje się być bezsilna wobec bezmyślności kierujących. Nie pomagają częste kontrole i apele.

REKLAMA

Brak wyobraźni i odpowiedzialności osób, które po wypiciu alkoholu siadają za kierownicę skazując innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo, dlatego mundurowi w tym temacie są bezwzględni.

Podkreśla  podkomisarz Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT