Do dziesięciu lat za handel narkotykami

REKLAMA

Powiększ

Kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie  kilka porcji mefedronu. Jest to mieszkaniec powiatu ostrołęckiego.

REKLAMA

Informuje podkomisarz Sylwester Marczak.
W ramach prowadzonego śledztwa zarzuty usłyszał 19-letni mężczyzna. Najpoważniejszy z nich dotyczy handlu narkotykami. Zaraz po zatrzymaniu trafił on do  policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT