15-lecie OSY

REKLAMA

Powiększ

Spektaklem 'Próba” Ostrołęcka Scena Autorska uczci swoje 15-lecie. Aktorzy zapraszają do OCK w sobotę 23 kwietnia.

REKLAMA

Mówi Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko, wspominając również twórcze początki grupy.

W sobotnim spektaklu wystąpią byli i obecni aktorzy, o opracowanie muzyczne tradycyjnie zadbał Tadeusz Kowalewski, scenografia to praca Grażyny Kulesik i Marka Suskiego,  natomiast efekty świetlne opracował Jakub Bednarski.

Spektakl rozpocznie się o godzinie 16. Wstęp bezpłatny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT