Bezmyślny kierowca

REKLAMA

Policjanci z ostrołęckiej drogówki zatrzymali kierowcę, który przekroczył prędkość. Okazało się, że nie ma prawa jazdy i jest na przepustce, ponieważ odbywa karę więzienia za jazdę pod wpływem alkoholu.

REKLAMA

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w niedzielę w miejscowości Żebry Chudek.
 

Mówił asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT