Banery wyborcze trafią do schroniska

REKLAMA

Apel do kandydatów biorących udział w wyborach samorządowych o przekazywanie banerów i plakatów wyborczych do schronisk pojawił się w kilku polskich miastach. W Ostrołęce akcję zainicjował Stanisław Orłowski, instruktor z Kultowni. Jak zapewnia, kandydaci zareagowali na informację już pierwszego dnia.
 

REKLAMA

Banery można dostarczać do Kultowni, wszystkie zostaną przekazane do schroniska.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT