SP nr 1 ma już 100 lat

REKLAMA

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrołęce świętuje jubileusz 100-lecia.

REKLAMA

Uroczystość odbyła się w Ostrołęckim Centrum Kultury. Zaprezentowano historię placówki, której towarzyszyły występy artystyczne uczniów i absolwentów.

 

Podczas uroczystości głos zabrali byli dyrektorzy szkoły, m.in Alina Jabłonowska, która swoją funkcję pełniła przez 14 lat.
 

W obchodach uczestniczył również prezydent Janusz Kotowski.

 

Uroczystość odbyła się 22 października.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT