Baranowo już po warsztatach z dialektu

REKLAMA

16 osób wzięło udział  warsztatach z dialektu kurpiowskiego, które odbyły się w Baranowie. Czterodniowe szkolenie zostało podsumowane w sobotę, 18 listopada.

REKLAMA

Poinformowała Iwona Choroszewska-Zyśk, wiceprezes stowarzyszenia.

Uczestnicy ćwiczyli posługiwanie się kurpiowskim w mowie i piśmie. Związek Kurpiów zachęca osoby zainteresowane do kontaktu drogą e-mail [email protected]  lub telefonicznie 29 764 5830.

Fot. Związek Kurpiów.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT