Dyskusyjny Klub Książki zaprasza

REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza miłośników literatury na 35 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 24 listopada.

REKLAMA

Mówiła Grażyna Mierzejewska, pomysłodawczyni projektu.

Tematem piątkowego spotkania, które odbędzie się w Bibliotece przy ulicy Gomulickiego będzie opowiadanie Alice Munro 'Zbyt wiele szczęścia. DKK zaprasza o godzinie 18.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT