Ekologiczny spacer po Kurpiowszczyźnie

REKLAMA

Stowarzyszenie Ekomena i Klub Kolarski 24h zorganizowali V Spacer Leśny po malowniczych terenach Kurpi. W tym roku wzięło w nim udział 25 osób.

REKLAMA

Uczestnicy spotkania wyruszyli spod Szkoły Podstawowej w Przystani. Inicjatywa skierowana była do osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Trasa spaceru wiodła przez  lasy, w sumie spacerowicze przemierzyli blisko 10 kilometrów, podczas których swoją uwagę skupiali również na przyrodzie Kurpiowszczyzny.

Podkreśla Wojciech Jarząbek, prezes Ekomeny.

Fot. Ekomena

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT