Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych Mariusza Łuby – Radnego Miasta Ostrołęki

REKLAMA

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składam mieszkańcom Ostrołęki i powiatu najserdeczniejsze życzenia.

Niech Wasze życiowe drogi będą pełne radości, miłości i zdrowia.

REKLAMA

Wszystkiego co najlepsze w ten świąteczny czas.

Wesołego Alleluja!

Mariusz Łuba – Radny Miasta Ostrołęki

Materiał sponsorowany

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT