Pomnik na Cmentarzu Komunalnym w Ostrołęce upamiętniający katastrofę smoleńską odnowiony

REKLAMA

Naprawa pomnika została wykonana przez Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, czyli nowego administratora ostrołęckiego cmentarza komunalnego. Wymieniony został napis, poszczególne zdjęcia i grafika, a sam pomnik został wyczyszczony.

REKLAMA

Info i foro: ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT