ZPiT Kurpie artystycznie podsumował rok

REKLAMA

’Trzy w jednym” to tytuł koncertu Zespołu Pieśni i Tańca Kurpie, który odbył się w niedzielne południe (23 czerwca) w Ostrołęckim Centrum Kultury.  Spotkanie podsumowało kolejny rok działalności formacji.

REKLAMA

Charyzma i uśmiech tancerzy przeniosły widzów w barwny świat kultury ludowej.

Poinformował Jacek Wójcik, kierownik artystyczny zespołu.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT