Wesoła zabawa w słońcu

REKLAMA

4 ostrołęckie osiedla Traugutta, Witosa, Parkowe i Starosty Kosa zaprosiły swoich mieszkańców do wspólnej zabawy na festynie rodzinnym pod nazwą 'Lato, Lato wszędzie”. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji rekreacyjnych, zadbali również o wymiar artystyczny spotkania.

REKLAMA

Poinformował Robert Bartkowski, przewodniczący Rady Osiedla Witosa. Ciekawym akcentem spotkania było dyktando organizowane przez dzieci, do sprawdzianu z ortografii przystąpili dorośli. Imprezę poprowadził komik Tobiasz Giers.

mm

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT