Złodziej telefonu zatrzymany przez policjantów po pościgu

REKLAMA

Do policyjnego aresztu trafił sprawca kradzieży telefonu i pobicia jego właściciela. Został ujęty przez mundurowych po pościgu.

REKLAMA

W sobotę po godzinie 16:00 dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju przed sklepem na ul. Bohaterów Warszawy. Kiedy pokrzywdzony wyszedł ze sklepu podbiegł do niego 28-latek i wyrwał mu telefon, a następnie uderzył w klatkę piersiową. Napastnik uciekł, w pościg za nim ruszył 17 letni pokrzywdzony i jego kolega.

Poinformował st.asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT