Rowerzystka potrąciła 9letniego chłopca

REKLAMA

Na przejściu dla pieszych 63letnia rowerzystka potrąciła 9latka. Chłopiec ma połamane nogi.

REKLAMA

W sobotę po godzinie 13:00 dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na ul. Goworowskiej. Według wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego rowerzystka wjechała na przejściu dla pieszych w dziewięciolatka. Chłopiec w wyniku zderzenia doznał złamania nóg i został zabrany do szpitala. Okoliczności wyjaśniają policjanci wydziału kryminalnego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT