Zgłoś problem do ratusza za pomocą aplikacji

REKLAMA

Urząd Miasta Ostrołęki uruchomił bezpłatną aplikację umożliwiającą łatwy i nowoczesny kontakt z mieszkańcami. Widzisz dziurę w drodze albo śmieci w lesie i nie wiesz, gdzie to zgłosić? Użyj aplikacji LocalSpot, a zgłoszenie w kilka sekund trafi do urzędu.

REKLAMA

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik ratusza.
Z LocalSpot można korzystać po utworzeniu konta za pośrednictwem strony localspot.pl. Dostępna jest również aplikacja na smartphone.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT