Nastolatek zatrzymany z narkotykami

REKLAMA

Funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału kryminalnego zatrzymali nastolatka, który miał przy sobie narkotyki.

REKLAMA

Zwalczenie przestępczości narkotykowej należy do ważnych zadań policji. W trosce przeciwdziałania tego rodzaju uzależnieniom mundurowi szczególną uwagę poświęcają nieletnim.

Mówił asp. Tomasz Żerański.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT