Żelazna Pani w Klubie Oczko (zdjęcia)

REKLAMA

Andrzejkowy wieczór w Klubie Oczko okazała się wielkim sukcesem. Pełna widownia, żywe reakcje publiczności, śmiech i gromkie brawa,  to reakcje na premierę sztuki według jednoaktówki Jarosława Abramowa-Newerlego pt. 'Żelazna Pani’, w reżyserii Wojciech Kraszewskiego.

REKLAMA

Sztuka opowiada o relacjach między główną bohaterką (starej daty starszą panią), a służącą Andzią. Obie nie są zwolenniczkami postępu, funkcjonują trochę jak zabytki klasy zerowej. Postęp zmienia cały otaczający je świat, na który obie wybrzydzają. W pewnym momencie pojawia się ta trzecia…
W główne role wcieliły się Renata Kubeł, Małgorzata Suchta oraz Ewa Krupka.

Scenografię opracował Marek Suski. Spektakl zostanie powtórzona w styczniu przyszłego roku.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT