Otwarto Komisariat Policji w Myszyńcu

REKLAMA

Dzisiaj otwarto Komisariat Policji w Myszyńcu.

REKLAMA

Po Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, to największa jednostka na terenie powiatu ostrołęckiego.

W Komisariacie Policji w Myszyńcu służbę pełni ponad 20 funkcjonariuszy. Docelowo ma być znacznie więcej mundurowych.

Mówił aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT