Zderzenie vw golfa z autobusem

REKLAMA

Jedna osoba ucierpiała w wyniku zderzenia vw golfa z autobsem.

REKLAMA

Działo się to w sobotnie popołudnie w Kuninie.
Mówi aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Ponadto w miniony weekend mundurowi zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących oraz 22 dowody rejestracyjne pojazdów. Policjanci interweniowali ponad 100 razy.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT