Rusza kolejna edycja projektu realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce ”Wracam na rynek pracy”

REKLAMA

W tym roku do projektu zostanie zakwalifikowanych 100 osób, które z różnych przyczyn nie mogą podjąć pracy, bądź też posiadane kwalifikacje zawodowe zdezaktualizowały się na rynku pracy.

REKLAMA

O formalnościach jakie zainteresowane osoby udziałem w projekcie ”Wracam na rynek pracy” będą musiały przejść mówi koordynator Grażyna Piersa.

Wsparcie jakie otrzymają zakwalifikowane osoby będzie ukierunkowane na aktywizację zawodową.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT