Zawodnik UKS 'Piątka’ na podium

REKLAMA

Dwa złote medale wywalczył Mateusz Adamowski z ostrołęckiego klubu UKS 'Piątka’ w finale Ogólnopolskich Zawodów w Dwuboju Nowoczesnym z cyklu 'Penta Day’ rozegranych w dniach 15-16 grudnia w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale.

REKLAMA

Zdobył je w pływaniu na 50 m stylem dowolnym i biegu na 600m, zajął I miejsce w klasyfikacji generalnej w swoim roczniku.

Klub UKS 'Piątka” reprezentowali: Mateusz Adamowski, Michał Adamowski i Filip Gumowski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT