Prezenty dla Mikołaja

REKLAMA

Spotkanie z Mikołajem odbyło się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Ostrołęce. Uczestniczyła w nim młodzież uczęszczająca na zajęcia do Filii Ostrołęckiego Centrum Kultury w Wojciechowicach oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 5. Mówi Bogusława Ponichtera z Kultownii (Filii OCK).

REKLAMA

Spotkanie przebiegało przy dźwiękach bożonarodzeniowej muzyki. Najmłodsi obdarowali Św. Mikołaja upominkami, które własnoręczne dla niego przygotowali. Zapraszamy do obejrzenia na naszej stronie internetowej fotorelacji.

mm

{gallery}mikolaj_sp4{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT