Zawodnicy ostrołęckiej Victorii triumfują (zdjęcia)

REKLAMA

Podopieczni trenera Mieczysława Mierzejewskiego wywalczyli udział w finałach Mistrzostw Polski Juniorów w Boskie. Eliminacje Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Bokserskiego  odbyły się w dniach 25 – 26 lutego w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Do rywalizacji stanęło 56 zawodników z 18 klubów.

REKLAMA

Do finału Mistrzostw Polski awansowali: Marek Pietruczuk, Paweł Żarnoch, Mateusz Woźniak i Artur Wardaszko. Tomasz Kiernozek  i Kamil Ziemek odbyli walki półfinałowe i tym samym będą jeszcze walczyć o udział w finale.

Mówił trener Mieczysław Mierzejewski.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT