Ponad 120 osób chętnych do udziału w projekcie ”Wracam na Rynek Pracy”

REKLAMA

Ponad 120 osób chętnych do udziału w projekcie ”Wracam na Rynek Pracy” przyszło na spotkanie informacyjne zorganizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

REKLAMA

Odbyło się ono w ubiegłym tygodniu.

W projekcie weźmie udział 75 osób.

Poinformowała Grażyna Piersa, koordynator projektu ”Wracam na Rynek Pracy”.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT