Zatrzymany pod wpływem alkoholu i z narkotykami

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu i posiadał przy sobie środki odurzające. 20-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

REKLAMA

Mówi starszy sierżant Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

W sumie mundurowi zabezpieczyli ponad 3 gramy tego narkotyku. Wczoraj młody mężczyzna usłyszał dwa zarzuty: za nielegalne posiadanie środków odurzających oraz za jazdę pod wpływem alkoholu.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT