Wpadli na kradzieży paliwa

REKLAMA

Dwóch mieszkańców Ostrołęki wpadło na gorącym uczynku kradzieży paliwa z koparki. Są podejrzani także o inne kradzieże.

REKLAMA

O szczegółach aspirant Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Obaj ostrołęczanie trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Dalsze czynności policjantów dw. z przestępczością przeciwko mieniu wykazały, że  mężczyźni są podejrzani także o inne kradzieże paliwa na terenie Ostrołęki. Oprócz zarzutu usiłowania kradzieży z włamaniem usłyszeli kolejne dwa o kradzież paliwa.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT