Zakończenie wakacji w CK-BIS

REKLAMA

W piątek 30 lipca zakończyły się 'Wakacje z CK-BIS’ w Lelisie. Trwały dwa tygodnie, uczestniczyło w nich 60 dzieci, które chętnie przychodziły na wszystkie zajęcia.

Na koniec spotkania dzieci bawiły się, tworzyły pamiątkowe bransoletki oraz malowały wakacyjne wspomnienia. Rozstrzygnięto również konkurs pt.: 'Stop Przemocy’. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT