KLIKASZ W LINK I TRACISZ PIENIĄDZE

REKLAMA

650 złotych stracił mieszkaniec powiatu ostrołęckiego podczas robienia zakupów w 'sieci”. Chciał sprzedać szkatułkę i kliknął w nadesłany mu link. Ostrołęcka policja odnotowuje takie oszustwa już od kilku tygodni.

Mężczyzna próbował nawiązać kontakt z kupującym, ale bezskutecznie. Policja apeluje.

REKLAMA

Mówił kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.  

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT