Zakończenie budowy sieci światłowodowej w ramach Projektu 'Internet dla Mazowsza’

REKLAMA

W Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce przed południem odbyła się konferencja poświęcona projektowi 'Internet dla Mazowsza’.  

REKLAMA

Jest to jedna z kluczowych inwestycji realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. W ciągu dwóch lat na terenie Mazowsza zbudowano 3640 km sieci światłowodowej.

Projekt 'Internet dla Mazowsza” jest współfinansowany przez Unię Europejską i Samorząd Województwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Informuje wicemarszałek województwa Elżbieta Lanc.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT