Karatecy W. Czajka i M Twardowski na podium

REKLAMA

12 grudnia w Gdańsku odbył się Puchar Polski Karate Kyokushin. Po raz kolejny zawodnicy z ostrołęckiego MKKK znaleźli się na podium. Weronika Czajka wywalczył II miejsce, a Maciej Twardowski III.

REKLAMA

Mówi sensei Artur Prusiński, który w Gdańsku wystąpił w roli sędziego. Na macie stawiło się ponad 200 zawodników, tym bardziej cieszy sukces ostrołęczan.

Organizatorem turnieju był Polski Związek Karate.

Fot. Arch. MKKK

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT