Zajęcia z samoobrony w ramach akcji 'Być Bezpiecznym – Senior’

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce zaprasza 22 listopada na kolejne szkolenie w ramach akcji 'Być Bezpiecznym – Senior’ – tym razem z samoobrony. Zajęcia poprowadzi instruktor Technik i Taktyk
młodszy aspirant Robert Stypiński.

REKLAMA

Poinformował aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT