Miasto odebrało kolejne inwestycje

REKLAMA

Na osiedlu Pomian zakończyły się prace przy budowie ulicy Sybiraków. W ramach robót wykonano ponad trzysta metrów jezdni bitumicznej z chodnikami i wjazdami bramowymi. Wykonano też szereg prac z zakresu infrastruktury podziemnej , w tym ponad 430 metrów kanalizacji deszczowej. Uzupełniono też o 53 metry kanalizację sanitarną i o około 30 merów sieć wodociągową. Ulicę oświetla 18 lamp. Wartość robót wyniosła blisko 1 mln 160 tys zł.

REKLAMA

Również dzisiaj  miasto odebrało rozbudowany system monitoringu Gimnazjum nr 2. Zamontowano tam dodatkowe kamery monitorujące  sportowe zaplecze szkoły oraz parking. W ramach rozbudowy istniejącego systemu przybyło kolejne 13 kamer oraz rejestrator obrazu.

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT