Zadbają o bezpieczeństwo dzieci

REKLAMA

W ogólnopolskie działania pod nazwą 'Bezpieczny weekend” włączają się policjanci Komendy Miejskiej w Ostrołęce. Inicjatywa ma na celu zapobieganie tragicznym wypadkom na drogach oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów przez kierowców.

REKLAMA

Policjanci będą kontrolować prędkość, trzeźwość kierujących oraz przeprowadzą kontrole związane ze stanem technicznym pojazdu.

W poniedziałek natomiast  policja rozpocznie akcję  Bezpieczna droga do szkoły.

Poinformował aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej.

W Ostrołęce patrole będą ustawione przy ulicach o największym natężeniu ruchu w tym m.in. przy szkołach podstawowych nr 1, 6, 10 a także przy gimnazjum nr 1.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT