Obóz siatkarek Nike Ostrołęka

REKLAMA

Siatkarki Nike Ostrołęka wróciły z obozu sportowego w Pasymiu, gdzie 'szlifowały’ formę przed rozgrywkami ligowymi. Wszystkie młodzieżowe grupy trenowały na obiektach sportowych Publicznego Gimnazjum oraz zajęciach w terenie nad jeziorem Kalwa.

REKLAMA

Mówi trener Dariusz Piersa.

Siatkarki przygotowywały się do nowego sezonu, a swoją formę sportową będą mogły zaprezentować w rozgrywkach ligowych, na które zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki.

Zawodniczki trenowały pod 'okiem’: Dariusza Piersy, Dariusza Werpachowskiego i Tomasza Pakieły.

Dodał: Daniel Mierzejewski

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT