back to top
5.5 C
Ostrołęka
środa, 17 kwietnia 2024 r.

Zabezpieczyli podróbki warte 120 tys. zł

REKLAMA

Wyszkowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zabezpieczyli podrobioną odzież znanych światowych marek. Ich wartość wyceniono na 120 tys. złotych.

Wyszkowscy policjanci od lat współpracują z przedstawicielami znanych firm w celu wyeliminowania handlowców oferujących do sprzedaży podrobione towary. We wtorek po południu funkcjonariusze z Referatu dw. z Przestępczością Gospodarczą skontrolowali jeden ze straganów targowiska miejskiego, gdzie sprzedawane są nowe, nieużywane i ometkowane podróbki.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Kryminalni od razu zauważyli ubrania z zastrzeżonymi znakami towarowymi, które były oferowane do sprzedaży. Śledczy ujawnili i zabezpieczyli m.in. bluzy, dresy, t-shirty, torebki. Biegły wartość zabezpieczonych podróbek wstępnie oszacował na 120 tysięcy złotych.

39-letnia mieszkanka gminy Raszyn została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Za wprowadzanie do obrotu przedmiotów z zastrzeżonymi i podrobionymi znakami towarowymi grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex