Z nożem na haju

REKLAMA

Agresywnego mężczyznę, który biegał z nożem w reku po ulicy Kołobrzeskiej zatrzymali wczoraj ostrołęccy policjanci. Jak się okazało, był on pod wpływem środków odurzających.

REKLAMA

Informuje podkomisarz Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Rower, którym zatrzymany próbował uciec, wcześniej został skradziony sprzed Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. 39 latek za swoje zachowanie odpowie teraz przed sadem.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT