Koncert i premiera 2 płyty zespołu Droga Na Ostrołękę

REKLAMA

’Był Czas”to tytuł drugiej płyty zepsuło Droga na Ostrołękę. Jej premiera odbędzie się 21 marca w Ostrołęckim Centrum Kultury. Mówi lider formacji Wojciech Dudkowksi.

REKLAMA

Premierowy koncert poprowadzi dziennikarz muzyki country Korneliusz Pacuda. Zanim usłyszymy gwiazdę wieczoru, jako support wystąpi artysta z Chełmna Tomasz 'Teacher’ Jarmołkiewicz. Gościnnie zagrają Leszek Laskowski  (pedal steel guitar), Konrad 'Drabson’ Drabot ( gitara), Izabela Kiernozek (skrzypce), Dariusz Maciak (śpiew), Tomasz Dubaj 'DBJ’ (hip hop).

W holu Ostrołęckiego Centrum Kultury będzie można nabyć płyty z podpisami artystów. Będzie również stoisko z akcesoriami countrowo – kowbojskimi.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT