back to top
4.8 C
Ostrołęka
sobota, 8 listopada 2025 r.

XXXVI Miodobranie Kurpiowskie

REKLAMA
wszystkie drogi prowadza do rzymu

Ponad 30 tys. osób odwiedziło polanę w Zawodziu podczas XXXVI Miodobrania Kurpiowskiego.

REKLAMA

Impreza rozpoczęła się w sobotni wieczór w Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej  w Myszyńcu Miodobraniową Nocą Kabaretową.

W niedzielę tradycyjnie została odprawiona msza święta pod przewodnictwem Gerharda Millera, po czym wszyscy goście furmankami przejechali na polanę w Zawodziu. Tam można było zobaczyć widowiska: ”Jak Kurpie ze Szwedami wojowali”, ”Przyjmowanie na Kurpiach”, czy ”Podbieranie miodu”.

Wśród zaproszonych zespołów z czołówki polskiej estrady jak powiedział dyrektor Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu Zdzisław Ścibek na scenie pojawiła się między innymi Formacja Nieżywych Schabuff.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex