Drużyna Ciecierecie zwycięzcą V Otwartego Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Mikstów

REKLAMA

Drużyna Ciecierecie – to zwycięzca V edycji Otwartego Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Mikstów o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki. Organizatorem jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

REKLAMA

Zawody rozegrano 24 sierpnia na boiskach plażowych przy moście im. Antoniego Madalińskiego. W turnieju uczestniczyło siedem 4-osobowych drużyn mieszanych. W każdej musiała być co najmniej jedna kobieta lub jeden mężczyzna.

Turniej wygrała ekipa Ciecierecie w składzie: Monika Makowiecka, Bartosz Małkowski, Dominik Dmochowski, Rafał Żebrowski. Drugie miejsce zajął zespół Razem, skład: Sylwia Gałka, Wiesław Idzikowski, Jarosław Niedźwiecki, Arkadiusz Idzikowski, Patryk Brzostek. Na trzecim uplasowała się drużyna MebPol, skład: Marta Skiba, Michał Skiba, Wiktor Michałowski, Jakub Dąbrowski.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT