XXVII piesza pielgrzymka do Częstochowy

REKLAMA

Dziś rano, spod kościoła farnego w Ostrołęce wyruszyła XXVII piesza pielgrzymka do Częstochowy. Wierni pokonają ponad 450 km, by 14 sierpnia uczestniczyć w uroczystościach na Jasnej Górze.

REKLAMA

Oprócz codziennej modlitwy i mszy świętej, pielgrzymi będą mieli możliwość uczestniczyć w konferencjach na temat Pisma Świętego. Wysłuchają również homilii Jana Pawła II dotyczących Dekalogu.

W tym roku pielgrzymka odbywa się pod hasłem 'W Komunii z Bogiem’.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT