Mariusz Mierzejewski został dyrektorem Zakładu Budżetowego Park Wodny

REKLAMA

Taką decyzję dziś rano ogłosił prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski.

REKLAMA

O posadę ubiegali się również Piotr Chludziński oraz Andrzej Potapowicz. Mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Mariusz Mierzejewski jest także radnym Rady Miasta Ostrołęki. W związku z nowo objętym stanowiskiem będzie musiał z tej roli zrezygnować.

Prawdopodobnie miejsce Mariusza Mierzejewskiego zajmie Norbert Dawidczyk, który startował do RM z listy Prawa i Sprawiedliwości. Jego kandydaturę poparło 114 osób.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT