XXI sesja Rady Powiatu w Ostrołęce

REKLAMA

Na dziś została zwołana XXI sesja Rady Powiatu w Ostrołęce. Odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego.

REKLAMA

Porządek obrad przewiduje podjęcie uchwał w sprawach m.in.: udzielenia absolutorium dla Zarządu Powiatu za 2015r., zmiany uchwały w sprawie przystąpienia przez Powiat Ostrołęcki do współpracy z Gminą Kadzidło w ramach realizacji projektów pod nazwą: 'Przebudowa drogi powiatowej Nr 2519W na odcinku Kadzidło – Szafranki” oraz  'Przebudowa drogi Nr 2522W Golanka – Grale – Dąbrówka – Szkwa”. Ponadto radni będą dyskutowali o udzieleniu pomocy finansowej gminie Łyse i Czerwin.

Sesja rozpocznie się o  godz. 13.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT